2013-07-09

2012-2013 Bahar Yarıyılı Tek Ders Sınavı Öğrenci Listesi



17 Temmuz 2013 Tek ders sınavı yapılacaktır.

Dilekçe ile başvuranlar tekders sınavına katılabilir.Başvuru için öğrenci işleri ile irtibata geçiniz.

SINAV YERİ VE SAATİNİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YAYINLANACAKTIR.

0282 250 3312-3313

Dilekçe örneği için tıklayınız.

Sıra Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm Gireceği
Tek Ders
1 1095513009 ZERRİN ALPAK ÇG Matematik
2 1095513017 FİLİZ TUNA ÇG Matematik
3 1095513023 İLKNUR ŞİMŞEK ÇG Matematik
4 1105513023 MİNE TOPÇUOĞLU ÇG Matematik
5 1105513025 MERVE AKLAN ÇG Matematik
6 1105513027 ELİF AÇIKGÖZ ÇG Matematik
7 1106501001 NURCAN ŞANLI TDS Anatomi
8 1106501011 TALHA ÖZKAN TDS Tıbbi Dokümantasyon ve Arşiv Bilgisi I
9 1106501012 EMEL EMİNE KARATAŞ TDS Anatomi
10 1106501013 ÇİÇEK DÜRMÜŞ TDS Anatomi
11 1106501020 CEYDA AYGUN TDS Anatomi
12 1106502003 MELEK AYDIN TLT Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
13 1106502021 ASLIHAN TOPRAK TLT Tıbbi Mikrobiyoloji II
14 1106502028 SELEN KOCA TLT Anatomi
15 1106502033 MEHMET KARAÇAY TLT Fizyoloji
16 1106503015 ÖZLEM TUNCERİ YB Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
17 1116501005 CELİHAN ÖZGÜR TDS Anatomi
18 1116501011 SİMGE ERCAN TDS Anatomi
19 1116501012 ESRA KARAMAN TDS Yazışma Teknikleri
20 1116501017 NEŞE YILDIZ TDS Anatomi
21 1116501020 CANSU YILMAZ TDS Türk Dili II
22 1116501022 SEDEF AKMAN TDS Anatomi
23 1116501026 ARZU AYDIN TDS Büro Yönetimi
24 1116501032 ESRA CÖMERT TDS Sağlık Hizmetleri Yönetimi
25 1116502002 FATİH CAYMAZ TLT Fizyoloji
26 1116502007 DUYGU TÜRKER TLT Moleküler Biyolojik Yöntemler
27 1116502012 MELİKE DEMİR TLT Moleküler Biyolojik Yöntemler
28 1116502019 YASEMİN GÖREN TLT İşletme Yönetimi
29 1116502020 SİNEM KILIÇARSLAN TLT İmmünolojik Yöntemler
30 1116502025 KADRİYE ESEN TLT İmmünolojik Yöntemler
31 1116502031 SİNEM YILMAZ TLT Moleküler Biyolojik Yöntemler
32 1116502034 MERVE KARAKOÇ TLT İşletme Yönetimi
33 1116502036 ESİN GÜL TLT İşletme Yönetimi
34 1116502039 UĞUR KÖZ TLT Anatomi
35 1116503008 TUĞÇE MİCAN YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
36 1116503016 TUĞBA ELMAS YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
37 1116503018 AHMET YILMAZ YB Yaşlıda Dermotolojik Hastalıklar
38 1116503024 SENA ATİK YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
39 1116503026 ŞİRİN KAHRAMAN YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
40 1116503028 AYTAÇ SEVGİLİ YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
41 1116503031 MAHKUM GÜLER YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
42 1116503034 GÜLAY KAYA YB Egzersiz Jimnastiği ve Fizyolojisi
43 1116504002 BAHAR CENGİZ ÇG Çocuk Gelişimi I
44 1116504006 SİNEM GÜLEÇ ÇG Matematik
45 1116504015 ÖZGE TAŞDELEN ÇG Matematik
46 1116504024 GÖKÇE ÇEBİ ÇG Özel Gereksinimli Çocuklar ve Eğitimleri
47 1116504028 GİZEM ATALAY ÇG Matematik
48 1116504030 CANDAN CEYLAN ÇG Matematik
49 1116504035 SİNEM AYDIN ÇG Özel Gereksinimli Çocuklar ve Eğitimleri
50 1116504039 KÜBRA ÇAKAN ÇG Matematik
51 1116504043 GİZEM KURAK ÇG Matematik
52 1116504046 ŞEBNEM KARAKAŞ ÇG Araştırma Yöntem ve Teknikleri
53 2054670303 NEJLA GÜNGÖR ÇGİÖ Matematik
54 2064670330 BUKET AYGEN ÇGİÖ Çocukluk Döneminde Müzik
55 2074670310 MELTEM ERDEN ÇGİÖ Matematik
56 2074670353 ESRA İMRAK ÇGİÖ Öğrenme ve Öğretme Teknikleri
57 2084190018 SİBEL TURAN ÇGİÖ Matematik
58 2094190034 NEŞE KESKİN ÇGİÖ Matematik
59 2094190049 SİMGE ÖZMEN ÇGİÖ Matematik
60 2094190051 SEÇİL ARABACI ÇGİÖ Matematik
61 2106551010 HİLAL YÜREKLİ ÇGİÖ Matematik
62 2106551016 MEHTAP BİRİNCİ ÇGİÖ Matematik
63 2106551027 BEGÜM TÜRKMEN ÇGİÖ Matematik
64 2106551035 TUĞÇE TAŞACAK ÇGİÖ Matematik
65 2106551051 GÜLÇİN KÖSE ÇGİÖ Matematik
         
  TDS:Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik    
  TLT:Tıbbi Laboratuvar Teknikleri    
  YB:Yaşlı Bakımı    
  ÇG:Çocuk Gelişimi    
  ÇGİÖ:Çocuk Gelişimi İkinci Öğretim